Raw Food Atölyesi

Çiğ yemekler, bitkisel süt, bitkisel peynir yapımının incelikleri nelerdir, beraberce uygulayarak öğreniyoruz. Gündelik yaşantınızda mutfağınıza kılavuzluk edecek pratik bitkiler, bu atölyede!

 

Vegan Yemek Atölyesi

Alternatiflerinizin sınırlı olduğunu mu düşünüyorsunuz? O zaman buraya buyrun! Birbirinden çeşitli vegan yemekleri beraberce öğreniyoruz. Tarifleri uyguluyor ve sonra da afiyetle yiyoruz.

 

Vegan Atıştırmalık ve Kurabiye Atölyesi

Zeynep Casalini’nin leziz tarifleri, diyetisyen Kevser Başkara ile bir mutfakta birleşiyor ve ortaya birbirinden farklı lezzetler çıkıyor. Kaçırmayın!

 

Otlarımızın Uyuyan Potansiyeli Atölyesi

Aydın Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden Yrd.Doç.Dr. Özlem Akan, yerel otlarımızın bilinmeyenlerini anlatıyor. Kedirgen, Dalgan ve Şevketi Bostan otları ve bu otlarla yapılmış birbirinden leziz tarifler ve daha pek çok şey, bu atölyede!

 

Yoga Atölyesi

Yoga eğitmenimizle birlikte muhteşem doğada hep birlikte yoga yapıyoruz.

 

Bir Vegana Sor Atölyesi

Veganlık hakkında merak ettiklerinizi bizzat deneyimleyenlerden dinlemek ister misiniz? Sorularınız için sizi bekliyor olacağız.

 

 

ÇOCUK ATÖLYELERİ

Masal Atölyesi

Masallar anlatıyor, dramatize ediyoruz. Çocukları masalların büyülü dünyasında bir süreliğine alıkoyuyor olacağız. Keyifli bir serüvene hazır olun!

 

Çocuk Yogası Atölyesi

Ruhumuzu dinginleştiriyoruz. Çocuk yoga eğitmenimiz eşliğinde tüm çocuklar yoga yapıyor.

 

Resim Atölyesi

Renklerin büyülü dünyası, çocukların yaratıcılığıyla şekil buluyor. Alanda yapıyor ve eş zamanlı olarak sergimizde paylaşıyoruz. Aynı zamanda sürpriz bir resim yarışmamız var! Haydi çocuklar!

 

Seramik Atölyesi

Çocukların hünerli parmaklarıyla çamurun buluşması! Yaratıcılıklarını sergileyecekleri kalıcı bir hatıra. Haydi çocuklar seramik objeler yapıyoruz!

 

Çocuklar ve Hayvanların İletişimi

Hayır burada kafesler yok. Zincirler ve tasmalar da! Bugüne dek belki de sadece uzaktan gördüğümüz çiftlik hayvanları aramızda dolaşıyor. Bir keçinin başını okşamanın mutluluğunu yaşarken, yanımızdan geçen buzağıya bir tutam ot uzatıyoruz. Bir köpekle kuzunun, sevginize verdiği cevabın bir farkı olmadığını görüyoruz. Hayvanlar bizim dostlarımız!