Program

10:00 Festival Başlangıcı
Gün Boyu Çocuk Atölyeleri (Çiçek Bahçesi Kreş ve GBE, YÖNDER)
11:00 Emrah Fandakli Avakado Lime Browni (Mutfak Atölyesi)
11:00 Halk Oyunları Gösterisi DİFTAD
11:15 Halk Oyunları Gösterisi DAHOT
11:30 Apollon Ateşinde Vegan Lezzetler (Yemek Show) (Mutfak Atölyesi)
12:00 Açılış Töreni (Bal Kabağı Sahne)
13:00 Gökhan Durukan (Veteriner Hekim) (Panel Evi)
Hayvan Sağlığı ve Mutluluğu İçin Hayvan Psikolojisi
13:00 Kapalı Kutu Vegan Yemek Yarışması (Mutfak Atölyesi)
14:00 Munkhtsetseg Banzragch Yağcı (Gastroentroloji Uzmanı) (Panel Evi)
Bağırsak Sağlığı ve Beslenme
14:30 Emre İdrisoğlu Nohut ve Yulaf Unlu Pizza (Mutfak Atölyesi)
15:00 Bensu Orhunöz Şiir Dinletisi (Bal Kabağı Sahne)
15:00 Hakan Öztürk (Fizyoteraoist) (Panel Evi)
Egzersizin Kas, Kemik ve Eklem Sağılığı Üzerine Etkisi
15:00 Apollon Ateşinde Vegan Lezzetler (Yemek Show) (Mutfak Atölyesi)
16:00 Grup Eflatun (Bal Kabağı Sahne)
16:00 Yönder Çocukları Masal Anlatıyor (Kalpsiz Dev) (Limon Sahne)
16:30 Kapalı Kutu Vegan Yemek Yarışması (Mutfak Atölyesi)
16:30 Hayvanlarla Dayanışma İnsiyatifi (HAYDİ) (Panel Evi)
Veganlığa Politik Bakış
18:00 Mehmet Emin Boyacıoğlu (Panel Evi)
Etin Cinsel Politikası
19:30 Nirvan Bilurmul (Konser Alanı)
20:30 Grup Eflatun (Konser Alanı)
21:30 Aegean Band (Konser Alanı)
10:00 Festival Başlangıcı
Gün Boyu Çocuk Atölyeleri (Didim Belediyesi Deniz Yıldızları GBE, YÖNDER)
11:00 Gabriele Sponza (Mutfak Atölyesi)
11:00 Vegan Avukatlar (Gazeteci Yazar) (Panel Evi)
Türkiye’de Son Yılda Yapılan Hayvan Hakları İhlalleri
11:30 Apollon Ateşinde Vegan Lezzetler (Yemek Show) (Mutfak Atölyesi)
13:00 Vedat Bayer (Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı) (Panel Evi)
Vegan Beslenmenin Kalp Damar Sağlığına Etkisi
13:00 Kapalı Kutu Vegan Yemek Yarışması (Mutfak Atölyesi)
14:00 Kevser Başkara (Vegan Diyetisyen) (Panel Evi)
Diyabet İnsülün Direnci ve Beslenme İlişkisi
14:00 Ahmet Deniz Atabay (Didim Belediye Başkanı) / Tunç Soyer (Seferihisar Belediye Başkanı)
Belediyeler ve Sağlıklı Şehirler
14:30 Gabriele Sponza (Mutfak Atölyesi)
15:00 Ali Bıdı (Vegan Triatlon Sporcusu) Söyleşi (Bal Kabağı Sahne)
15:00 Pınar Dağ (Gazeteci) (Panel Evi)
Haberde Türcü Dil, Doğru Haber Dilinin Oluşturulması
Hayvanlar İçin Daha Fazla Haber Yazma İhtiyacının Önemi
15:00 Apollon Ateşinde Vegan Lezzetler (Yemek Show) (Mutfak Atölyesi)
16:00 Grup Eflatun (Bal Kabağı Sahne)
16:00 Yönder Çocukları Masal Anlatıyor (Koş Balkabağım Koş) (Limon Sahne)
16:30 Kapalı Kutu Vegan Yemek Yarışması (Mutfak Atölyesi)
16:30 Murat Kınıkoğlu Kardiyolog, Kalp ve İç Hastalıkları Uzmanı (Panel Evi)
Vegan Beslenme ve Sağlık
18:00 Murat Kınıkoğlu Kardiyolog, Kalp ve İç Hastalıkları Uzmanı
Kitap İmza Günü “Vegan Beslenme”
20:30 Grup Eflatun (Konser Alanı)
21:30 Pınar Keleş (Konser Alanı)
22:30 After Party Dj Aslı (Konser Alanı)
09:30 Akköy Kutsal Yol Başlangıcı
10:00 Festival Başlangıcı
Gün Boyu Çocuk Atölyeleri (Özel Şirinler Anaokulu, YÖNDER)
11:00 Deneye Hayır (Panel Evi)
11:00 Hasan Ali Karabulut Avakado Puding (Mutfak Atölyesi)
11:30 Apollon Ateşinde Vegan Lezzetler (Yemek Show) (Mutfak Atölyesi)
13:00 Oğuzcan Kınıkoğlu (Dahiliye Uzmanı) (Panel Evi)
B12 ve VEGAN BESLENME
13:00 Kapalı Kutu Vegan Yemek Yarışması (Mutfak Atölyesi)
14:00 Ömer Madra (Akademisyen) (Panel Evi)
İklim Felaketi ve Bitkisel Beslenme
14:00 Emin Çapa (Ekonomist, Gazeteci) (Söyleşi) (Bal Kabağı Sahne)
14:30 Hasan Ali Karabulut Chia Paneli Pancar Soslu Sebze Kek (Mutfak Atölyesi)
15:00 Apollon Ateşinde Vegan Lezzetler (Yemek Show) (Mutfak Atölyesi)
15:00 Irmak Örnek (Oyuncu) Söyleşi (Bal Kabağı Sahne)
15:00 Emin Çapa (Ekonomist, Gazeteci) (Panel Evi)
Vegan Beslenmenin Ekonomik Yönü
16:00 Kutsal Yol Sertifika Töreni (Limon Sahne)
16:00 Grup Eflatun (Bal Kabağı Sahne)
16:00 Yönder Çocukları Masal Anlatıyor (Ayağına Diken Batan Karga) (Limon Sahne)
16:30 Kapalı Kutu Vegan Yemek Yarışması (Mutfak Atölyesi)
16:30 Zülal Kalkandelen (Gazeteci/Yazar/Hayvan Özgürlüğü Aktivisti ) (Panel Evi)
Vegan Devrimi ve Hayvan Özgürlüğü
18:00 Zülal Kalkandelen (Gazeteci/Yazar/Hayvan Özgürlüğü Aktivisti )
Kitap İmza Günü “Vegan Devrimi ve Hayvan Özgürlüğü”
19:00 Neslihan Yavuzcan (Dünya Didim’de Nefes Alıyor) (Konser Alanı)
20:30 Grup Eflatun & Kerem (Konser Alanı)
21:30 Ceylan Ertem (Konser Alanı)
10:00 Festival Başlangıcı
Gün Boyu Çocuk Atölyeleri (Didim Çocuk Akademisi GBE)
11:00 Hayvanlarla Dayanışma İnsiyatifi (HAYDİ) (Panel Evi)
Veganlığa Politik Bakış
11:00 Çocuklarla Lezzet (Mutfak Atölyesi)
11:30 Apollon Ateşinde Vegan Lezzetler (Yemek Show) (Mutfak Atölyesi)
13:00 Güneş Güman (Klinik Psikolog) (Panel Evi)
Çocuklarda Hayvan Sevgisi
13:00 Kapalı Kutu Vegan Yemek Yarışması (Mutfak Atölyesi)
14:00 Bağımsız Hayvan Hakları Topluluğu (Panel Evi)
“Veganizm ve Hayvan Özgürlüğü Aktivizmi”
14:30 Çocuklarla Lezzet (Mutfak Atölyesi)
15:00 Nilgün Hasan Dereköy (Klinik Psikolog) (Panel Evi)
Veganlığın Psikolojik Yönleri
15:00 Apollon Ateşinde Vegan Lezzetler (Yemek Show) (Mutfak Atölyesi)
16:00 23 Nisan Okul Öncesi Şenliği (Bal Kabağı Sahne)
Didim Belediyesi Deniz Yıldızları GBE
Çiçek Bahçesi GBE
Çocuk Akademi GBE
Şirinler Anaokulu
16:30 Kapalı Kutu Vegan Yemek Yarışması (Mutfak Atölyesi)
16:30 Vegan Avukatlar (Gazeteci Yazar) (Panel Evi)
Türkiye’de Son Yılda Yapılan Hayvan Hakları İhlalleri