Program

10.00
10.30
11.00
11.30
12.00VEGAN LEZZETLER YARIŞIYOR
12.30
13.00 DOMİNİON FİLM GÖSTERİMİ/ TİCARET ODASI KÜLTÜR MERKEZİ
MARK PEARSON

13.00 ÇOCUK ATÖLYESİ
13.30
14.00YUSUF EMRE YALÇIN

Nasıl vegan oldum? / Tarzan Kemal Belgeseli

14.00APOLLON ATEŞİNDE VEGAN LEZZETLER
14.30 HAKİM YETİŞKİN ATÖLYE
15.00 HAY/Dİ
15.00 VEGAN FINDIK EZMESİ ATÖLYESİ
15.30
16.00 SEVİL BAŞTÜRK
16.00APOLLON ATEŞİNDE VEGAN LEZZETLER
16.30Bağımsız Hayvan Hakları Topluluğu Hayvan Özgürlüğü Sanat Etkinlikleri Açılış Kokteyli


MÜGE AKÇAKOCA
ÖZLEM GÖK
REFİK BIÇKICI
MELİSA KILIÇ


17.00 TUĞÇE MADAYANTİ DİZİCİ / ELİF SÖZEN
17.30
18.00 VEGAN SUCUK ATÖLYESİ
18.30 Kısa Film
19.00
19.30 GRUP EFLATUN
20.00 PAMELA


ÇOCUK ATÖLYELERİ 0-6 YAŞ

ÇİÇEK BAHÇESİ GÜNDÜZ BAKIMEVİ

10.00 11.00 Mutfak Atölyesi Vegan Kek Yapımı
11.15 12.45 Sanat Atölyesi

Meyve Tacı Yapımı
Çomak Kukla Yapımı

13.00 14.00 Fen Atölyesi Salatalık / Maydanoz Tohum Çimlendirme
14.15 15.15 Sanat Atölyesi Bez Çanta Boyama
15.30 15.50 Müzik Atölyesi Orff Çalışması
16.00 16.20 Masal Anlatım Atölyesi
16.30 17.00 Drama Atölyesi
10.00
10.30
11.00 FESTİVAL AÇILIŞ TÖRENİ
11.30
12.00VEGAN LEZZETLER YARIŞIYOR
12.30
13.00 KEVSER BAŞKARA
13.00 YETİŞKİN ATÖLYESİ
13.30
14.00APOLLON ATEŞİNDE VEGAN LEZZETLER
14.00
14.30 HAKİM ÇOCUK ATÖLYE
15.00 OĞUZCAN KINIKOĞLU
15.00 VEGAN WAFFLE ATÖLYESİ
15.30
16.00 MURAT KINIKOĞLU
16.00 APOLLON ATEŞİNDE VEGAN LEZZETLER
16.30
17.00 BAĞIMSIZ HAYVAN HAKLARI TOPLULUĞU

Türkiye'de ve dünyada hayvan özgürlüğü aktivizmi

17.30
18.00 VEGAN BALIK KROKET ve COESLAW ATÖLYESİ
18.30 Kısa Film
19.00
19.30 DİDEM BALIK
20.00 DOLUNAY OBRUK

ÇOCUK ATÖLYELERİ 0-6 YAŞ

ÖZEL AKTİF MİNİKLER GÜNDÜZ BAKIMEVİ

10.00 10.30 Müzik ve Drama Atölyesi (Maskotlar Eşliğinde)
10.30 11.30 Yaratıcı Sanat Atölyesi

Tuz Seramiği Çalışması
Doğadaki tüm canlıları seviyorum temalı tual çalışması

11.30 12.30 Sanat ve Doğa Atölyesi

Bez Çanta Boyama
Domates Fide Dikimi
Taç Yapımı ve Taş Boyama

14.30 15.15 Müzik Atölyesi-Dans Gösterisi
15.15 15.45 Sanat Atölyesi - Alçı Boyama Bileklik Yapımı
15.45 17.00 Bilim Atölyesi

Akıl Oyunları
Tohum Topu Çekilişi

TÜM GÜN Yüz boyama etkinliği
ÇOCUK ATÖLYELERİ 0-6 YAŞ

DİDİM ÇOCUK AKADEMİSİ

10.00 10.30 Mini Clup Dansla Güne Başlıyoruz
10.30 11.30 Proje Etkinliği “Senin Düşlerin” Origami Etkinliği
11.30 12.30 Kil ve Seramik Atölyesi Çamurdan Çömlek Yapımı
12.30 14.30 Talent Workshop

Taş Boyama
Kütüklerden Tasarım
Domates Fide Dikimi
Maker Atölyesi

14.30 15.15 Yaratıcı Kurgu Bilim Atölyesi
15.15 15.45 Orff ve Perküsyon Çalışması
15.45 17.00 Çorap Kukla Zamanı (Dolgu Oyuncak Yapımı)
10.00
KUTSAL YOL YÜRÜYÜŞÜ 10.30
11.00
11.30
12.00VEGAN LEZZETLER YARIŞIYOR
12.30
13.00 İZMİR VEGAN İNSİYATİFİ
13.00 ÇOCUK ATÖLYESİ
13.30
14.00GÖKHAN DURUKAN
14.00APOLLON ATEŞİNDE VEGAN LEZZETLER
14.30 HAKİM ÇOCUK ATÖLYE
15.00 ZÜLAL KALKANDELEN

Yaşam Hakkı ve İndirgemeci Yaklaşımlar

15.00 VEGAN KOKOREÇ ATÖLYESİ
15.30
16.00 ÖYKÜ TEKŞEN <

Masal Dİnletisi.

16.00 ONUR TEKŞEN <

Motive Edici Dayanaklarla Yeni Dünya'ya...

16.00 APOLLON ATEŞİNDE VEGAN LEZZETLER
16.30
17.00 EM/PATİ PLATFORMU - DENEY/SİZ
17.30
18.00 VEGAN BURGER ATÖLYESİ
18.30 Kısa Film
19.00
19.30 GOLDEN HORN BRASS
20.00 DERYA ULUĞ


ÇOCUK ATÖLYELERİ 0-6 YAŞ

DİDİM BELEDİYESİ DENİZ YILDIZLARI GÜNDÜZ BAKIMEVİ

MEB ŞİRİNLER ANAOKULU

10.00 11.00 Resim Atölyesi - Ebru Çalışması
11.30 12.30 Mutfak Atölyesi - Patates Salatası Yapımı
13.00 14.00 Sanat Atölyesi - 3 Boyutlu Meyve ve Sebze Yapımı
14.30 15.30 Bilim Atölyesi

Akıl Oyunları
Montessori Fil Oyunu

16.00 17.00 Müzik ve Drama Atölyesi

Baby Shark Dansı
Çocuklarla Drama

TÜM GÜN Yüz boyama etkinliği
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00VEGAN LEZZETLER YARIŞIYOR
12.30
13.00 AYTAÇ TİMUR

Vegan gıda topluluğu mümkün mü?

13.00 ÇOCUK ATÖLYESİ
13.30
14.00HAYVANLARA ADALET DERNEĞİ
14.00APOLLON ATEŞİNDE VEGAN LEZZETLER
14.30
15.00 HAKİM
15.00 VEGAN PAKORAS YAPIM ATÖLYESİ
15.30
16.00 ANKARA VEGAN PLATFORMU
16.00 APOLLON ATEŞİNDE VEGAN LEZZETLER
16.30
17.00 İSTANBUL VEGAN İNSİYATİFİ
17.30
18.00 VEGAN CHEESECAKE ATÖLYESİ
18.30 Kısa Film
19.00
19.30 NİRVAN BİLİRMUL
20.00 PINAR KELEŞ